Apie

DCIM101GOPROG0040340. Processed with VSCOcam with a6 preset

Radvilių Sodyba

Radvilių Sodyba EžerasAktyvus laisvalaikis, ramus poilsis ir vandens pramogos jūsų laukia Radvilių sodyboje. Ant kalvoto Nevėžos ežero kranto įsikūrusioje sodyboje puikiai praleis laiką ir pirties molonumų megėjas, ir prisiekęs žvejys, ir aktyviai leidžiantis laisvalaikį poilsiautojas.

 

Sodyba - šeimininko namas, šeimos namas ir pirtis ant krantoAtokiai vienas nuo kito esančiuose trijuose rąstiniuose nameliuose apsistoti gali 30 žmonių, kiekviename jų yra virtuvėlė, dušai, WC. Įrengta dešimties vietų pirtis su lauko prieangiu. Draugų būrys, darbo kolektyvas ar giminaičių kompanija prie bendro stalo susėsti gali lauke ir pastogėje – sodyboje yra trys pavėsinės ir salė talpinanti 20 žmonių.

 

Krepšinio aikštelė ir teniso kortasErdvioje ežero pakrantėje įrengta didžiulė futbolo aikštė, teniso kortai, krepšinio bei tinklinio aikštelės. Vandens pramogoms siūlomos valtys, vandens dviratis ir baidarė..Sodyboje yra 2 liepteliai. Pobūviams organizuojamas maitinimas, o kuklesniems pasibuvimams – ant laužo verdama žuvienė.

 

Be išankstinio susitarimo gyvūnus atsivežti draudžiama.

DCIM101GOPROG0040340. Processed with VSCOcam with a6 presetRadvilių Sodyba EžerasSodyba - šeimininko namas, šeimos namas ir pirtis ant krantoKrepšinio aikštelė ir teniso kortas