Taisyklės

VIDAUS TVARKOS TAISYKLĖS

 


DRAUDŽIAMA:

 

 

 

PERSPĖJAME, KAD PRIVALU:

 

 

 

Šeimininkai turi teisę nesilaikančių šių taisyklių, agresyviai besielgiančius svečius išprašyti iš sodybos ribų, nesibaigus sutartam viešnagės laikui, negrąžinant pinigų. Už bet kokią padarytą žalą sodybai paslaugos pirkėjas atlygina Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka. Klientui ar jo vaikams susižalojus pačiam, ar sužalojus savo turtą dėl savo kaltės, pažeidžiant saugaus poilsio ir sporto sąlygas, sodybos šeimininkas už tai neatsako.

 

Už nelaimingus atsitikimus namo viduje, laiptinėje, kieme, vaikų žaidimo aikštelėjė, sporto aikštėse, pirtyje, maudantis ežere ar plaukiojant vandens dviračiu, valtimi ar baidare yra atsakingi patys poilsiautojai.

 

 

PADARYTOS MATERIALINĖS ŽALOS ATLYGINIMO ĮKAINIAI:

 

 

PASLAUGŲ SUTEIKIMO TVARKA:

Apgyvendinimo paslaugos suteikiamos pagal išankstinę rezervaciją telefonu ar el. paštu ir per 3 d. sumokėjus 30 proc. sutartos paslaugų sumos rezervacijos mokestį į sąskaitą LT44 7044 0600 0170 7961, gavėjas Henrikas Remeika. Likusi suma sumokama atvykus į sodybą. Paslaugų suteikimo tvarka keičiama šalių susitarimu, jos sąlygas aprašant patvarioje laikmenoje (SMS, el. paštu). Užsakovas turi teisę atsisakyti sutarto apgyvendinimo paslaugų pirkimo ir nepervesti rezervacijos mokesčio.

Vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžiantis subjektas: Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, adresas Vilniaus g. 25, 01402, Vilnius, www.vvtat.lt, prašymo formą galimą užpildyti ir  EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.