Apie mus

Radvilių sodyba – sodyba ant ežero kranto Anykščių rajone įsikūrusi jau nuo 2014 metų. Ant kalvoto Nevėžos ežero kranto įsikūrusioje kaimo turizmo sodyboje Jūsų poilsiui ir laisvalaikio pramogoms skirta erdvi 5 ha teritorija, šalia nuostabus Nevėžos ežeras, sodybą supa miškai. Čia jūs galėsite atsiriboti nuo miesto šurmulio ir pasidžiaugti gamtos ramybe.

Rąstiniai Namukai

Atokiai vienas nuo kito esančiuose trijuose rąstiniuose namukuose apsistoti gali 30 svečių. Įrengta dešimties vietų pirtis ant ežero kranto su lauko terasa. Mūsų nuolatos puoselėjamoje didelėje teritorijoje kiekvienas iš svečių gali rasti sau atokų kampelį poilsiui.

Nevėžos Ežeras

Nevėžos ežeras pasižymi dideliu žuvingumu, todėl yra itin mėgstamas žvejų. Erdvioje ežero pakrantėje įrengta didžiulė futbolo aikštė, lauko teniso kortai, 2 tinklinio bei krepšinio aikštelės. Vandens pramogoms siūlomos valtys, vandens dviratis ir baidarė. Sodyboje yra 3 lieptai skirti individualiam Jūsų poilsiui. Pobūviams yra galimybė organizuoti maitinimą, o iš ežero pagautos žuvies ant laužo gali būti verdama žuvienė. Sodyboje nenuobodžiaus ir mažieji sodybos svečiai. Jiems įrengta žaidimų aikštelė.

Radvilių Sodyba

Radvilių sodyba ant ežero kranto Anykščiuose siūlo praleisti atostogas ar savaitgalį kaimo turizmo sodyboje ir pajusti kaip į kasdieninę aplinką sugrįšite pailsėję.